Administratorius(-ė) (praktikantas)

Vilnius, Lietuva

Tai darbas, kurio pagrindiniai uždaviniai yra administruoti ofisą ir spręsti kasdien iškylančias problemas, skirtas komunikabiliam ir iššūkių nebijančiam kandidatui, kuris greitai adaptuojasi naujose srityse ir valdymo metodikose.

 Siūlome praktikanto poziciją pilnam etatui arba pusės etato darbą.

Atsakomybės

Pašto dėžutės administravimas

Kalendoriaus ir susitikimų valdymas

Ofiso darbuotojų ir patalpų poreikių užtikrinimas

Įmonės ERP sistemos priežiūra

Įmonės pristatymas naujiems klientams

Iššūkiai

Greitas reagavimas

Efektyvus problemų sprendimas

Reikalavimai

Vidurinis išsilavinimas

Puikūs anglų kalbos įgūdžiai

Kuo šis darbas puikus?

    • Lengvai derinamas darbas iš namų
    • Draugiškas ir jaunas kolektyvas
    • Daug pagalbinių įrankių ir programų darbui

    Darbo sudėtingumas:

    Asmeninis tobulėjimas:

    Pareigų kintamumas:

    Darbo saugumas:

    Didžiulės galimybės:

    Įmonės dydis:

    7 darbuotojai

    Atlyginimas:

    300 - 350 €

    Privalumai

    Sveikatos apsauga, socialinis draudimas, papildomas sveikatos draudimas

    Apmokami laisvadieniai

    Atostogos, laisvadieniai dėl ligos ir apmokami laisvadieniai

    Nuolaidų programos

    Produktai ir paslaugos su nuolaida tokiose srityse kaip: elektronika, kompiuterinė technika, programinė įranga ir t.t.

    Puiki vieta

    Ofisas įsikūręs Vilniaus centre, prie Rotušės aikštės - Didžioji g. 25

    Įmonės renginiai

    Kelis kartus per metus organizuojami įmonės renginiai, pietūs

    Maistas ir gėrimai

    Visą dieną tiekiama kava ir užkandžiai